• Zníženie interiérovej teploty
  • Moderný vzhľad
  • Možnosť eliminácie vonkajších vnemov
  • Komfortné ovládanie
  • Anti peľové a prachové filtre

Klimatizácie

Ponúkame kvalitné klimatizácie od výrobcov ... s dlhoročnou životnosťou. Chladenie obytných, firemných ale aj priemyselných priestorov sa čoraz viac vyžaduje aj v našich zemepisných šírkach. Práve preto sú klimatizácie čoraz viac dostupnejšie aj na slovenskom trhu. Ponuka a kvalita klimatizácií je čoraz vyššia, čo umožňuje každému vybrať si vhodné riešenie.
Pred samotnou montážou klimatizácie je potrebné zvoliť si správny typ a vybrať správne miesto kam bude klimatizácia namontovaná. Preto ponúkame zákazníkom bezplatné poradenstvo a návrh riešenia, šitého na mieru.

Výhodou moderných klimatizačných systémov je možnosť rezervného chodu chladiaceho okruhu, ktorý umožňuje prikurovať. Pomocou klimatizácie si tak v prechodných obdobiach môžete za nízke náklady aj prikúriť.


Načo si dávať pozor:

Rozdiel teploty medzi klimatizovaným priestorom a exteriérom by nemal presiahnuť 8 °C. Klimatizácia by sa nemala používať viac ako 8 hodín denne (nepretržite) a to kvôli vysúšaniu vzduchu. Prachové filtre treba pravidelne čistiť, aby nedochádzalo k šíreniu roztočov a iných mikroorganizmov.

Vzduchotechnika

Klientom ponúkame kvalitné produkty vzduchotechniky od overených výrobcov. V našej ponuke môžete nájsť široký sortiment vzduchotechniky pre rôzne účely. Okrem štvorhranného a kruhového potrubia tiež ponúkame aj montážny a závesný materiál.

Komponenty vzduchotechniky sú vhodné pre výrobné haly, skladovacie priestory ale aj obytné priestory. Samozrejmosťou je montáž, servis a kompletný návrh riešenia pre vašu potrebu.

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá sú nielen skvelým spôsobom, ako znížiť náklady na vykurovanie, ale napríklad aj náklady, spojenie s klimatizáciou. Pomocou tepelných čerpadiel je možné ušetriť až 75 % nákladov na tieto energie.

V letnom období fungujú tepelné čerpadlá na princípe odberu tepla v interiéri a vypúšťajú ho do exteriéru. V zimnom období sa tento systém otočí - čerpá zbytkové teplo z exteriéru a vháňa ho do interiéru.

Centrálne vysávače

Centrálny vysávač ocenia ľudia, ktorí majú záujem o tiché, praktické a dôkladné vysávanie. Centrálny vysávač je vhodný najmä pre alergikov, pretože tento vysávač nevíri prach.

Vysávač funguje na základe centrálnej jednotky, ktorá je prepojená so zásuvkami potrubným rozvodom. Zásuvky môžu byť umiestnené v každej miestnosti, kancelárii, dome alebo sklade. Pri vysávaní stačí nasunúť vysávaciu hadicu do zástrčky a môžete vysávať.

Centrálne vysávače sa vyznačujú vysokou životnosťou, jednoduchým a kvalitným vysávaním.